ခေါင်းဆောင်မှု

Outline of Mountains

နေသန်ချိုင်း

အလုပ်အမှုဆောင်ဒါရိုက်တာလက်ထောက်

ဖုန်းနံပါတ်: (315) 793-7000
Email: nathan.graves@lasmny.org
ရုံး - Utica၊ NY

Outline of Mountains

Cheryl Edwards က, CPA

ဘဏ္ဍာရေးအရာရှိချုပ်

ဖုန်းနံပါတ်: (315) 793-7000
Email: cheryl.edwards@lasmny.org
ရုံး - Utica၊ NY

0.jpg

Betsy Krupar, Esq ။

ရှေ့နေချုပ်၊ ဆိုင်းရာကူစ်းရုံး

ဖုန်းနံပါတ်: (315) 703-6600
Email: betsy.krupar@lasmny.org
ရုံး - ဆိုင်းရာကူစ်း၊ နယူးယော့

Outline of Mountains

Cindy Hendrickson, Esq ။

တရား၏ညွှန်ကြားရေးမှူး

ဖုန်းနံပါတ်: (315) 793-7000
Email: cindy.hendrickson@lasmny.org
ရုံး - Utica၊ NY

Outline of Mountains

အဲလစ် Decker, Esq ။

Oneonta ရုံး၊

ဖုန်းနံပါတ်: (607) 433-2220

Email: alice.decker@lasmny.org

ရုံး - Oneonta၊ NY

Paul2_edited.jpg

ရှင်ပေါလု Lupia, Esq ။

အလုပ်အမှုဆောင်ညွှန်ကြားရေးမှူး

ဖုန်းနံပါတ်: (315) 793-7000
Email: paul.lupia@lasmny.org
ရုံး - Utica၊ NY

Arlene Picture.jpg

Arlene Sanders, Esq ။

ရှေ့နေချုပ်၊ Pro-Bono အစီအစဉ်များကိုစီမံခြင်း

ဖုန်းနံပါတ်: (607) 231-5900
Email: arlene.sanders@lasmny.org
ရုံး - Binghamton, NY

Outline of Mountains

တယ်ရီ Whelan, Esq ။

ရှေ့နေချုပ်, Watertown ရုံးစီမံခန့်ခွဲ

ဖုန်းနံပါတ်: (315) 955-6700
Email: terrence.whelan@lasmny.org
ရုံး - Watertown, NY

download (2).png

အဲလက်စ်ဆိုင်မွန်

ဖွံ့ဖြိုးရေးနှင့်ဆက်သွယ်ရေးဒါရိုက်တာ

ဖုန်းနံပါတ်: (315) 793-7037
Email: Alex.Simon@lasmny.org
ရုံး - နယူးယောက်အလယ်ပိုင်း

Outline of Mountains

Christina Reilly, Esq ။

အုပ်ချုပ်ရေးရှေ့နေချုပ်၊ Utica ရုံး

စားသုံးမှုဒါရိုက်တာ

ဖုန်းနံပါတ် (315) 793-7081
Email: christina.reilly@lasmny.org
ရုံး - Utica၊ NY

Outline of Mountains

Lauren Praske, Esq ။

အုပ်ချုပ်ရေးရှေ့နေချုပ်, Binghamton ရုံး

ဖုန်းနံပါတ်: (607) 231-5900
Email: lauren.praske@lasmny.org
ရုံး - Binghamton, NY

0 (1).jpg

ခရစ္စမက္ကလင်း

လူ့စွမ်းအားအရင်းအမြစ်ဒါရိုက်တာ

ဖုန်းနံပါတ်: (315) 793-7000
အီးမေးလ်: christine.mcclean@lasmny.org
ရုံး - Utica၊ NY

Nouran Zohdy, MBA ဘွဲ့ရ

ဘဏ္Managerာရေးမန်နေဂျာ၊ Utica ရုံး

ဖုန်းနံပါတ်: (315) 793-7000
Email: nouran.zohdy@lasmny.org
ရုံး - Utica၊ NY